Denizli’nin şüphesiz son yıllardaki en gözde mekanlarından biri olan Köz Ocakbaşı Restoran ile bianca Cafe&Bistro’da bu yılbaşı gecesi çifte programla hem yılbaşı akşamını tamamıyla dışarıda geçirmek isteyenler, hem de o özel akşama sevdiklerinin yanında başlayıp güzel bir mekanda son vermek isteyenleri düşündü.

YENİ YILA KÖZ’DE GİRMEYE NE DERSİNİZ?

Denizli’nin son zamanlardaki şüphesiz en çok konuşulan mekanlarından biri Köz Ocakbaşı Restoran. Lokasyonu, hizmet kalitesi ve lezzetiyle son yıllarda kent sosyetesinin en gözde mekanlarından biri haline gelen Köz Ocakbaşı Restoran, yılbaşı gecesi için özel bir gala programı hazırladı. Yılbaşı özel mönüsü için kişi başı 250 TL fiyat belirlendi. Hem de enfes bir akşam yemeğine limitsiz yerli içki dahil.

 

GENÇLER ÇOCUKLAR VE BEBİŞLER UNUTULMADI

Köz Ocakbaşı Restoran, yeni yıla aile mutluluğu içinde girmek isteyen Denizlililer için çeşitli yaş gruplarında fiyat kolaylıkları da düşündü. Ünlü mekan, 10-17 yaş arası için 200 TL, 5-10 yaş 100 TL ücret belirlerken 3-5 yaş arası minik müşterilerini ise ücretsiz ağırlayacak.

KEMAL GÜLTEN İLE MÜZİK ZİYAFETİ

Köz Ocakbaşı Restoran’da karşılama müzikleriyle başlayacak olan müzik ziyafeti, 70’ler, 80’ler ve 90’ların sevilen şarkılarıyla devam edecetk. Kemal Gülten’in canlı performansıyla ağırlanacak olan Köz davetlileri, güncel Türkçe pop, alaturka, alternatif ve özgün müzik kokteylinden oluşacak bir müzik şölenine tanıklık edecek. Gece sonunda davetlilere kestane, işkembe çorbası ve sucuk ekmek ikramı da yapılacak.                                                                                                     

İŞTE YILBAŞI MENÜSÜ
Başlangıç tabağının ardından yaprak ciğer ve keçi peynirli salatanın servis edileceği Köz’de ana yemek olarak adana, kuzu şiş ve pirzola sıralanacak. Mevsim meyvelerinin yanı sıra gözde mekanın olmazsa olmaz lezzetlerinden dondurmalı irmik tatlısının da sunulacağı yılbaşı menüsünde, gece boyu davetlilere patlamış mısır gibi atıştırmalıklar da ikram edilecek

 

 

UNUTMAYIN YERLER SINIRLI REZV: 0258-3737750

 

 

 

Bünyesinde bulunana Köz Restaurant ve Cafe Bistrosu sayesinde otelimizde zaman geçirmek daha eğlenceli ve kefiyli hale geliyor. Restoranımız ve cafe bistromuz açıldığı günden bu yana Denizli halkının büyük ilgisini çekmiş ve taktirle karşılanmıştır.

Gösterilen bu yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkürü borç biliriz. Teşekkürler...

Tarih : 21 Aralık 2017, 12:38 Okunma (2849)