Casa Bianca

HAKKIMIZDA


Bİz Kİmİz?

Casa Bianca Hotel

Geleneksel büyük otellerdeki bunaltıcı formaliteleden canı sıkılan insanlar için; sosyalleşilebilinen, kişiye özel servis verilen, şık, mütevazi bir otel.

About

MİSYONUMUZ

Personel, Casa Bianca'nın hedeflerini gerçekleştirmesi için mutlak suretle aşağıdakilere hususlara uyacaktır.

 • Misafirlerin en küçük ihtiyaçlarını bile önceden düşünmek ve yerine getirmek,
 • Üstün seviyede ve profesyonel hizmet sağlamak,
 • Her misafire sıcakkanlı, nazik ve içten bir şekilde hizmet sunmak,
 • Takım içinde işbirliğini yaratıcılığı ve başarıyı teşfik etmek,
 • Personele ve misafirlere karşı saygın davranmak, onların ihtiyaçlarına ve düşüncelerine duyarlı olmak.

 • Vİzyonumuz

  1) Müşterilerimize, kalite ve memnuniyet anlamında, istikrarlı ıolarak mükemmeliyet ve seçkin değerler arz eden bir ürün ve hizmet sunmak.
  2) Müşterilerimizi anlamak ve ihtiyaçlarına duyarlı olmak.
  3) Sunduğumuz hizmetin nezaket ve gitgide artan bir anlayış, özen ve kıvanç derecesiyle, israf veya aşırılığa da kaçmadan sağlanması amacıyla, birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımızı ve kendimizi eğitmek ve teşfik etmek.
  4) Diğer arkadaşlara ve kendimize davranılmasını istediğimiz şekilde davranmak. Özellikle aşağıdakileri gerçekleştirmek.
 • İş başarısı için şirketteki herkesin kişisel katkısını gerçekleştirdiğinin idrakında olmak,
 • Her birimizin tam potansiyelini ortaya koyabilmesi için destek ve işbirliğinde bulunmak,
 • Karşımızdakilerin gereksinimler konusunda duyarlı olmak ve uzun süreli mutluluk içinde çalışabileceğimiz bir ortam oluşturmak.
 • 5) Sebata, faaliyetimizin tümünde, başkasıyla rekabete dayanabilir bir konumun korunmasının yollarını araştırmak; fakat asıl kısa vadeli kararlar için şirketin uzun vadeli amaçlarından ödün vermemek.
  6) Mükemmellik anlayışındaki çabalarımıza adil ve makul bir karşılık beklentisinde olmak.


  Kalİte


  Profesyonel ekibimiz ile her daim kaliteyi hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini odakta tutarak hayallerin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaktayız.


  Konfor


  Konfordan asla ödün vermeyen otelimiz, birinci kalite nevresim takımlarları, özel üretim olup standartların çok üstünde sunduğu hizmetleri ile lüks ve elit bir deneyim yaşatmaktayız.

  Memnunİyet


  Mükemmeliyetçi hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve samimi konsepti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kişiye özel isim yazılı bornoz ve havlu takımları ile VIP hizmet sunmaktayız.

  Ulaşım


  Karcı dağına yakın bölgedeki temiz havası ile elit bir bölgede konumlanmış olup, 1.7 km lik yeşillikler içindeki Yürüyüş yolu üzerinde şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alır.

  BLOG  the villa overlooks dramatic mountainous scenery

  Pamukkale Travertenler

  Denizli'nin sembolü durumda olan bu eşsiz, doğal ve pamuk tarlasını andıran alan aynı zamanda UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır.

  the villa overlooks dramatic mountainous scenery

  Hierapolis Antİk Kentİ

  Arkeoloji literatüründe “Holy City” yani Kutsal Kent olarak adlandırılması, kentte bilinen bir çok tapınak ve diğer dinsel yapının varlığından kaynaklanmaktadır.

  the villa overlooks dramatic mountainous scenery

  Bağbaşı Yaylası, Teleferİk

  1.500 metre uzunluğu ile Ege Bölgesi'nin en uzun teleferiğidir. Hizmete girdiği ilk günden beri yoğun ilgi gören teleferik Bağbaşı Yaylası'na ulaşım sağlamaktadır.

  the villa overlooks dramatic mountainous scenery

  Denİzlİ Seyİr Tepesİ

  Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olma özelliğine sahip Seyir Tepesi Şehir Ormanı, 405 bin metrekarelik alanda kurulmuştur.

  GALERİ  CasaBianca © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.