Casa Bianca

HİZMETLERİMİZ

wooden villa

TOPLANTI VE ORGANİZASYON

Fark ayrıntıda gizlidir. Bırakın farkı kişiye özel konseptler ile Casa Bianca da sizin için biz yaratalım. Kusursuz bir gece uzman bir ekip ile mümkündür.

Skyline

BİANCA CAFE&BİSTRO

Dünya mutfağından lezzetler sunan Bianca, kaliteli ortamının yanında canlı müzikleri ve Pazartesileri olan Tango geceleri büyülü bir atmosfer yaratıyor.

Skyline

KÖZ OCAKBAŞI RESTORANT

Mevsimine ve yöreye özgü hazırlanan mezeler ve ara sıcaklarımızı çok beğenecek Şeflerimizin hazırladığı kebaplar ile eşssiz bir Ocakbaşı keyfi yaşayacaksınız.Kalİte


Profesyonel ekibimiz ile her daim kaliteyi hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini odakta tutarak hayallerin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaktayız.


Konfor


Konfordan asla ödün vermeyen otelimiz, birinci kalite nevresim takımlarları, özel üretim olup standartların çok üstünde sunduğu hizmetleri ile lüks ve elit bir deneyim yaşatmaktayız.

Memnunİyet


Mükemmeliyetçi hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve samimi konsepti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kişiye özel isim yazılı bornoz ve havlu takımları ile VIP hizmet sunmaktayız.

Ulaşım


Karcı dağına yakın bölgedeki temiz havası ile elit bir bölgede konumlanmış olup, 1.7 km lik yeşillikler içindeki Yürüyüş yolu üzerinde şehir merkezine 5 km uzaklıkta yer alır.

BLOGthe  villa overlooks dramatic mountainous scenery

Pamukkale Travertenler

Denizli'nin sembolü durumda olan bu eşsiz, doğal ve pamuk tarlasını andıran alan aynı zamanda UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır.

the  villa overlooks dramatic mountainous scenery

Hierapolis Antİk Kentİ

Arkeoloji literatüründe “Holy City” yani Kutsal Kent olarak adlandırılması, kentte bilinen bir çok tapınak ve diğer dinsel yapının varlığından kaynaklanmaktadır.

the  villa overlooks dramatic mountainous scenery

Bağbaşı Yaylası, Teleferİk

1.500 metre uzunluğu ile Ege Bölgesi'nin en uzun teleferiğidir. Hizmete girdiği ilk günden beri yoğun ilgi gören teleferik Bağbaşı Yaylası'na ulaşım sağlamaktadır.

the  villa overlooks dramatic mountainous scenery

Denİzlİ Seyİr Tepesİ

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olma özelliğine sahip Seyir Tepesi Şehir Ormanı, 405 bin metrekarelik alanda kurulmuştur.

GALERİCasaBianca © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.